Uczniowie klas od 4 do 7 uczestniczyli w uroczystościach zakończenia roku szkolnego. Zgromadzonych przywitał pan dyrektor Grzegorz Wyszogrodzki. W swoim przemówieniu podziękował on uczniom za ich zaangażowanie, wytrwałość, osiągnięcia edukacyjne, sportowe oraz artystyczne. Słowa uznania za wsparcie oraz współpracę skierował również do rodziców uczniów oraz do nauczycieli. W części oficjalnej wychowawcy klas wręczyli uczniom świadectwa z wyróżnieniem za wysokie wyniki w nauce, dyplomy za osiągnięcia sportowe oraz aktywność społeczną. Najlepsi uczniowie otrzymali również upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Podziękowania odebrali również rodzice, którzy wykazali się aktywnością na rzecz klasy oraz szkoły. Najbardziej radosną częścią uroczystości było przedstawienie, w którym siódmoklasiści w niezwykle humorystyczny sposób przedstawili scenki z życia szkoły ilustrowane świetnie dobranymi fragmentami piosenek. Uczestnicy uroczystości obejrzeli również pięknie przygotowane tańce w wykonaniu uczennic klas 7. Część artystyczną uroczystości przygotowały panie: Iwona Karwowska oraz Renata Mroczkowska. O scenografię zadbały nauczycielki: Agnieszka Wierzbicka, Anna Piętka oraz Katarzyna Chłopik. Po zakończeniu uroczystości uczniowie udali się do swoich klas, aby wspólnie z wychowawcami podsumować kończący się rok szkolny oraz podziękować im za trud włożony w wychowanie, przekazywanie wiedzy oraz czas poświęcony uczniom podczas wycieczek oraz innych imprez klasowych.
Życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych, pełnych wrażeń oraz przygód wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!