• Potrzebna krew dla naszej uczennicy

• Trzy miesiące temu u jednej z naszych Uczennic  zdiagnozowano nowotwór. Nowotwór złośliwy i 12-stoletni organizm, to na starcie nierówne szanse. Ale walka trwa. Piąta chemia w trakcie. Każda chemia i wywołane nią powikłania pochłaniają hektolitry krwi i płytek, które trzeba uzupełniać codziennie. I w tym momencie możemy pomóc.

Brakuje krwi, zwłaszcza tej, którą ma Daria, czyli Brh-. Największe zapotrzebowanie mamy na płytki krwi, ale potrzebna też jest krew.

Jeśli ktokolwiek ze społeczności szkolnej lub przyjaciół Papieskiej Trójki planuje oddawać krew albo płytki krwi lub po prostu ma taką możliwość, proszę o wpisanie w kartę rejestracyjną o przekazaniu jej na rzecz:

Darii Gągol,

która przebywa na Oddziale Onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Póki tli się nadzieja trzeba walczyć. Razem damy radę dla Darii!

Tu są adresy, gdzie można oddać krew dla Darii:

Terenowy Oddział I Warszawa ul. Cegłowska 80 01-809 Warszawa

Godziny rejestracji: poniedziałek, środa-piątek: 07.00 – 13.00, wtorki: 11.00 – 16.00 sobota: 07:00 – 12:00 Kierownik: lek. Teresa Wygnańska-Klucz Rejestracja tel.: 22 569 02 00

Terenowy Oddział II Warszawa al. Dzieci Polskich 20 04-730 Warszawa

Godziny rejestracji: poniedziałek – piątek: 07.30 – 13.00 Kierownik: lek. Alicja Domysławska Rejestracja tel.: 22 815 19 34

Terenowy Oddział III Warszawa ul. Nowogrodzka 59 02-005 Warszawa

Godziny rejestracji dawców krwinek płytkowych: poniedziałek – piątek: 07.00 – 11.00 Godziny rejestracji krwi pełnej: poniedziałek – piątek: 07.00 – 13.00 Kierownik: mgr Jolanta Matera Rejestracja tel.: 22 502 11 06

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie, ul. Saska 63/75,

Rejestracja dawców krwi pełnej: poniedziałek, czwartek: 7.00 – 17.00, wtorek, środa, piątek 7.00-14.00, sobota: 7.00 – 13.00

Rejestracja dawców krwinek płytkowych: poniedziałek, czwartek: 7.00 – 15.30, wtorek, środa, piątek 7.00-13.00, sobota: 7.00 – 12.00

Rejestracja dawców osocza: wtorek, piątek: 07.00 – 12.00

Terenowy Oddział w Siedlcach, ul. Formińskiego 14

Godziny rejestracji: poniedziałek – piątek: 07.00 – 13.00, sobota: 08.00 – 11.30

• Zapraszamy po zaświadczenia o wynikach egzaminu

• Kochani ósmoklasiści, gratulujemy Wam uzyskanych wyników egzaminu i zapraszamy do sekretariatu po odbiór zaświadczeń:

- piątek 8 licpa - w godz. 8-16,

- poniedziałek 11 lipca - w godz. 8-15,

- wtorek 12 lipca - w godz. 8-15.

• Wyprawka i spotkanie dla kl. 1

• Spotkanie dla rodziców i dzieci, które rozpoczną w naszej szkole naukę od września odbędzie się 25 sierpnia 2022r. o godz. 18.00. Rodzice będą mieli możliwość spotkania z panem dyrektorem, a dzieci wezmą udział w zajęciach integracyjnych ze swoimi paniami wychowawczyniami. Będzie okazja do poznania kadry, budynku oraz zasad obowiązujących w szkole.

Prosimy rodziców o zakup wyprawki dla kl. 1 - WYPRAWKA-KL._1.pdf​​​​​​​

• Wyprawka i spotkanie adaptacyjne dla zerówek

• Spotkanie dla rodziców i dzieci z oddziałów przedszkolnych (zerówek) odbędzie się 25 sierpnia 2022r. o godz. 16.30. Rodzice będą mieli możliwość spotkania się z panem dyrektorem, a dzieci wezmą udział w zajęciach adaptacyjnych ze swoimi paniami wychowawczyniami. Będzie okazja do poznania szkoły, kadry, a także zasad obowiązujących w oddziałach przedszkolnych.

Prosimy rodziców o zakup wyprawki dla swoich dzieci - wyprawka_-_zerowka.pdf​​​​​​​

• Zakończenie roku klas 1-3

• Podczas wakacyjnego odpoczynku miło jest wrócić  wspomnieniami do zakończenia roku szkolnego klas 1-3.

24 czerwca uczniowie  2b i 2d rozbawili publiczność zabawnymi scenkami inspirowanymi szkolną codziennością. Widzowie mogli poznać wiele talentów aktorskich naszych drugoklasistów. Oczywiście nie zabrakło muzycznych występów. Pojawiły  się piosenki: „Bratnie dusze”, "Ostatni dzwonek", „Wakacje”. Wszystko to dopełnione było fantastycznymi występami tanecznymi. Klasa 2b zatańczyła do utworu  „Waka waka”, a 2d do piosenki „Sofia”.

Na koniec wystąpili uczniowie 3 klas, którzy zakończyli swój pierwszy etap edukacyjny piosenką „Przyjaciele ze szkolnej ławki”. Było humorystycznie i wzruszająco!

Dziękujemy Panu Dyrektorowi za uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2021/2022. Cieszymy się, że Rodzice mogli być z nami w tak szczególnej chwili. Do zobaczenia we wrześniu!