• Spotkanie adaptacyjne dla kl. 1 i wyprawka

• Zapraszamy na spotkanie rodziców i dzieci, które rozpoczną w naszej szkole naukę od września 2023 roku. Odbędzie się ono 29 sierpnia 2023r. o godz. 18.00. Rodzice będą mogli spotkać się z panem dyrektorem, a dzieci wezmą udział w zajęciach integracyjnych z paniami wychowawczyniami. Zachęcamy do skorzystania z możliwości  poznania kadry, budynku oraz zasad obowiązujących w szkole.

Prosimy rodziców o zakup wyprawki dla kl. 1 - informacje znajdują się w poniższym załączniku:

WYPRAWKA-klasa_1_2023.pdf

• Spotkanie adaptacyjne dla zerówki i wyprawka

• Informujemy, że spotkanie dla rodziców i dzieci z oddziału przedszkolnego (zerówki) odbędzie się 29 sierpnia 2023r. o godz. 16.30. Rodzice będą mogli spotkać się z panem dyrektorem, a dzieci wezmą udział w zajęciach adaptacyjnych z paniami wychowawczyniami. Zachęcamy do poznania szkoły, kadry, a także zasad obowiązujących w oddziale przedszkolnym. Prosimy rodziców o zakup wyprawki dla swoich dzieci - informacje znajdują się w poniższym załączniku:

WYPRAWKA_dla_ZEROWKI.pdf

• 79. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego i Miński Dzień Wolności

• Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki Marcin Jakubowski zaprasza na wspólne obchody 79. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego oraz Mińskiego Dnia Wolności, czyli zakończenia okupacji niemieckiej w Mińsku Mazowieckim. 1 sierpnia 2023 r. o godz. 17.00 pamięć powstańców zostanie uczczona chwilą ciszy, a następnie będzie można wysłuchać poruszającej opowieści "Wędrówka Nabu" w wykonaniu grupy „Opowieści z Walizki”. Tym razem nasze obchody skupią Państwa uwagę wokół dramatu ludności cywilnej i konieczności ucieczki, opuszczenia domu i swojego ukochanego miasta. Pokażemy wybrane fotografie dokumentujące exodus Warszawiaków w 1944. Wraz z dr Lillą Kłos oraz Miejskim Domem Kultury przygotowaliśmy także okolicznościową Jednodniówkę, w której przeczytacie o warszawiakach znajdujących schronienie w naszym mieście. O godzinie 14.00 będziemy składać kwiaty wraz uczniami i kadrą Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy przy pamiątkowym kamieniu na  terenie szkoły. Również serdecznie Państwa zapraszamy.

• WAKACJE!

• Drodzy uczniowie! Niech każdy dzień wakacji przyniesie Wam wiele niezapomnianych wrażeń. Odpoczywajcie, cieszcie się pogodą, wróćcie do szkoły pełni zapału i gotowi do podejmowania kolejnych wyzwań. Życzymy Wam udanych wakacji i bezpiecznego powrotu do szkoły we wrześniu!