• XI KONCERT CHARYTATYWNY

• 04.10.2021 12:20
      • XI KONCERT CHARYTATYWNY
      • Po raz jedenasty spotkaliśmy się w Miejskiej Szkole Artystycznej 28 listopada 2010r., by wspólnie pomagać najuboższym. Publiczność nie zawiodła – wypełniła szczelnie salę koncertową. My też bardzo się postaraliśmy, żeby to był wyjątkowy wieczór.

Młodzież z klasy teatralnej i koła teatralnego pokazała cztery etiudy przygotowane pod kierunkiem Anny Misiołek, Anny Lubienieckiej, Doroty Sugier i Izabeli Saganowskiej. Za pomocą pantomimy, teatru ruchu i poezji młodzi aktorzy ukazywali bolączki współczesnego świata.  Śpiewał zespół złożony z uczniów, nauczycieli, absolwentów i przyjaciół szkoły, którym kierowali: Magdalena Jakubowska i Dariusz Kulma. Oprócz tego można było zrobić przedświąteczne zakupy na kiermaszu prac uczniowskich, jakie powstały pod kierunkiem artystycznym Ewy Raczyńskiej i Katarzyny Milewskiej.

Udało nam się zebrać 2 666,66 zł, za które wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok, by wspólnie koncertować dla innych.