• III KONCERT CHARYTATYWNY

• 06.10.2021 13:09
      • III KONCERT CHARYTATYWNY
      •             III Koncert Charytatywny „Trochę słońca” odbył się 24 listopada 2002r. w Miejskim Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim. Publiczność szczelnie wypełniła salę koncertową, niektórzy musieli siedzieć na podłodze lub stać.

Koncert był niezwykle poruszający. W przejmującej pantomimie uczniowie pokazali skutki rozwodu rodziców dla dzieci. Inna z kolei scena uświadamiała, że ten sam nóż może służyć do krojenia chleba i do zabijania. Udowodniliśmy jednak, że w tym często przerażającym świecie są wartości, dla których warto żyć. Bo oto rodzi się dziecko i słońce jaśnieje.

Publiczność była zachwycona. Być może dlatego udało się tego wieczoru zebrać 2115 zł.

Oprócz występów teatralnych i muzycznych uczniów i pracowników szkoły zorganizowaliśmy również kiermasz prac artystycznych, z którego dochód wzbogacił nasz fundusz.