TERMINY KONSULTACJI – dla uczniów/rodziców - rok szkolny 2023/2024
Lp.
Imię i nazwisko nauczyciela
Termin konsultacji
Dzień/godzina
Miejsce konsultacji
1.
dyr. Grzegorz Wyszogrodzki
czwartek
14.40-15.40
gabinet dyrektora
2.
wicedyrektor Izabela Saganowska
poniedziałek
13.35-14.35
gabinet wicedyrektora
3.
wicedyrektor Agnieszka Kożuchowska
poniedziałek
13.30-14.30
gabinet wicedyrektora
4.
Aniszewski Paweł
wtorek
12:00 13:00
pokój nauczycielski
5.
Bodecka Anetta
środa
15.25-16.25
pokój nauczycielski
6.
Borkowska Anna
środa
9:00-10:00
biblioteka
7.
Borucka Marzena
środa
9.40-10.40
sala 26
8.
Borzęcka-Gołoś Bogumiła
piątek
8.45-9.45
pokój nauczycielski
9.
Chłopik Katarzyna
poniedziałek
10.40-11.40
pokój nauczycielski
10.
Christoph Agata
wtorek
10.40-11.40
pokój nauczycielski
11.
Ćwiek Urszula
parzyste środy
14.30-15.30
pokój nauczycielski
12.
Ćwikła Krzysztof
piątek
13.25-14.25
sala 15
13.
Drzazga Małgorzata
środa
10.30-11.30
pokój nauczycielski
14.
Duczek Katarzyna
wtorek
9:00-10:00
biblioteka
15.
Frankiewicz Ewelina
czwartek
11.30-12.30
pokój nauczycielski
16.
Gąsecka Iwona
wtorek
12:30-13:30
pokój nauczycielski
17.
Głąbicka Wioletta
czwartek
10.40-11.40
pokój nauczycielski
18.
Gniado Milena
wtorek
17.00-18.00
świetlica
19.
Goebel Paulina
wtorek
11.40 – 12.40
pokój nauczycielski
20.
Gromada Sebastian
czwartek
11.35-12.35
pokój nauczycielski
21.
Gromulska Monika
czwartek
14.30-15.30
sala nr 2
22.
Jakubowska Magdalena
wtorek
15.30-16.30
sala teatralna
23.
Karczmarczyk Dorota
wtorek
14:20-15:20
sala nr 16
24.
Karwowska Iwona
czwartek
12.25-13.25
pokój nauczycielski
25.
Kasak Ilona
wtorek
10.30-11.30
pokój nauczycielski
26.
Kesner Mirosława
wtorek
7.50-8.50
pokój nauczycielski
27.
Kędziorek Małgorzata
piątek
7.50-8.50
pokój nauczycielski
28.
Kołak Aleksandra
poniedziałek
11.30-12.30
sala nr 3
29.
Kołodziejczyk Justyna
środa
14.00-15.00
pokój pedagoga szklonego
30.
Korkosz Aneta
wtorek
16.15-17.15
pokój pedagoga specjalnego sala nr 25
31.
Kostrzewa Paulina
czwartek
10.00-11.00
pokój nauczycielski
32.
Korzeń Małgorzata
czwartek
10.35-11.35
pokój nauczycielski
33.
Kowalik Amelia
czwartek
11.30-12.30
pokój nauczycielski
34.
Kozłowska-Wyszogrodzka
Katarzyna
czwartek
13.45-14.45
sala nr 16
35.
Kożuchowska Izabella
poniedziałek
12.35-13.35
pokój nauczycielski
36.
Kożuchowska Małgorzata
czwartek
11.30-12.30
Pokój nauczycielski
37.
Krendler Edyta
środa
11.40- 12.40
pokój nauczycielski
38.
Kuca Iwona
wtorek 11.25-11.45
czwartek 11.25-11.45
pokój nauczycielski
39.
Kudelski Marek
środa
10.30-11.30
pokój nauczycieli w-f
40.
Maciejewski Marcin
wtorek
8.45-9.45
pokój nauczycielski
41.
Milewska Katarzyna
czwartek
14.40-15.40
pokój nauczycielski
42.
Mroczkowska Renata
czwartek
11.35-12.35
pokój nauczycieli wych. fiz.
43.
Olczak Grażyna
wtorek
11.30-12.30
pokój nauczycielski
44.
Osińska Beata
wtorek
11.25 - 12.25
pokój nauczycielski
45.
Piętka Anna
czwartek
7.00-8.00
świetlica
46.
Porowska Malwina
środa
10.25-11.25
pokój nauczycielski
47.
Raczyńska Ewa
środa
14:30-15:30
sala 11
48.
Rosłoń Katarzyna
poniedziałek
9.35-10.35
pokój nauczycielski
49.
Ruta Tomasz
wtorek
11.25 - 12.25
pokój nauczycieli w-f
50.
Rybiński Sławomir
wtorek
14:20- 15:20
sala nr 10
51.
Rycharska Agnieszka
czwartek
14.40-15.40
sala nr 18
52.
Słowik-Siwicka Katarzyna
wtorek
10:40-11:40
pokój nauczycielski
53.
Smużyńska Lucyna
wtorek
12.00-13.00
pokój nauczycielski
54.
Sokołowski Marcin
poniedziałek
10.30-11.30
pokój nauczycieli w-f
55.
Sterna Joanna
poniedziałek
10.30-11.30
pokój nauczycielski
56.
Sułek Joanna
poniedziałek
13.35-14.35
sala 13
57.
Szulawska Iwona
środa
9.50-10.50
pokój nauczycielski
58.
Ślubowska Marta
wtorek
13.30-14.30
sala 13
59.
Tyszko Sylwia
czwartek
11.30-12.30
pokój nauczycielski
60.
Woźnica Marta
środa
13:30 - 14:30
pokój nauczycielski
61.
Woźnica Martyna
piątek
14.20-15.20
sala nr 15
62.
Wścieklicka Beata
czwartek
8.00-9.00
pokój nauczycielski
63.
Zagórska Kamila
piątek
10.40-11.40
pokój nauczycielski
64.
Zagórska Maria
wtorek 11.25-11.45
czwartek 11.25-11.45
pokój nauczycielski